Okolica

          Willa Małe Ciche położona jest w pięknej miejscowości Małe Ciche otoczonej lasami Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jest to jedna z najmniejszych wsi na Podhalu. Uroczy zakątek jakim jest Małe Ciche od niedawna stało się znaną i lubianą bazą narciarską,  gdzie aktywnie można spędzić zimowy czas. Latem wspaniale można tutaj odpocząć, jak również  spacerować pięknymi szlakami  turystycznymi. Bardzo ładna i łatwa jest trasa np. na Wiktorówki do Sanktuarium Matki Boskiej Jaworzyńskiej, a dla bardziej zaawansowanych turystów szlak do Pięciu Stawów.
        Będąc na wczasach na Małem Cichem warto zobaczyć kościół p.w. św. Józefa  wybudowany w stylu regionalnym pod koniec lat 60- tych, prowadzony przez dominikanów. Warto również udać się nad Suchą Wodę gdzie szum górskiego potoku pozwoli zrelaksować się i odpocząć.
        Z okien willi Małe Ciche rozpościerają się  wspaniałe widoki na  Tatry Wysokie. Po wyjściu wyżej na położone ponad Małem Cichem Zgorzelisko zobaczyć można całą panoramę Tatr. Równie piękne widoki można ujrzeć z położonej nieopodal Tarasówki.
        Urocze i zaciszne miejsca w okolicy Małego Ciche na pewno zadowolą miłośników ciszy i spokoju.

 

AKTUALNOŚCI

przyjmujemy już rezerwacje na sezon zimowy :)

Zapraszamy !!!

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Willa Małe Ciche
Małe Ciche 62
34-531 Murzasichle

Tel.: 18 20 01 521
Tel.kom.: 504 57 60 00
Tel.kom.: 501 81 70 61

e-mail: willamaleciche@wp.pl


Pokaż Willa Małe Ciche na większej mapie

1999-2019 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms